Просування сайту

У наш час всі хто пов'язаний з Інтернетом, багаторазово чув слова «розробка сайтів» або «SEO оптимізація», але не кожному було зрозуміло, що саме ці терміни означають. Просування сайту - це спеціальні заходи, спрямовані на підвищення позиції вашого сайту в списках відповідей на певний запит в пошуковій системі, такій як Google, Яндекс та інші. Ці корисні процеси є одним з найголовніших інструментів конкуренції в Інтернеті.

Офіційна назва процесу просування сайтів в пошуковій системі - SEO (Search Engines Optimization), що означає «оптимізація для пошукової системи», в перекладі з англійської. Сьогодні дуже часто у просторі Інтернету вживається словосполучення «SEO оптимізація» що, по суті, є з філологічної точки зору тавтологією, оскільки SEO та оптимізація сайту - це одне і те ж саме. При активно розвинутому сьогодні інтернет-маркетингу, ведеться конкурентна боротьба за користувачів Інтернету. І сьогодні важлива не тільки розробка сайту, а ще і його висока позиція в пошуковій системі. Виходить, що в наш час цінність ресурсу пріоритетна як для пошукових систем, так і для користувачів.

Розкрутка сайтів стала звичною справою, і тому з'явилися величезні запити на SEO. Це поняття стало все більш поширеним і охоплює багато різних термінів. Найпоширеніші з них:

SEO-компанії - це компанії, що займаються наданням послуг з пошукової оптимізації. Як правило, такі компанії не обмежуються лише оптимізацією для пошукових систем, але і надають також інтернет-маркетинг, де SEO - лише частина послуг. За допомогою такого підходу можливі ефективні форми просування в мережі Інтернет.

SЕО-оптимізатори - це люди, точніше фахівці, які займаються пошуковою оптимізацією сайтів.

Чорне SEO - це просування за допомогою заборонених методів, таких як: система автообміну посиланнями, спам контенту, спам зовнішніх чинників та інше. Це досить ризикований підхід до просування, тому що якщо виявиться наявність обману, пошукова система може припинити індексувати ваш сайт.

Біле SEO – це розкрутка сайту дозволеними методами, що включає в себе внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту. Варто відзначити, що це досить тривалий процес, який може тривати до трьох місяців. Це можна пояснити специфікою пошукових алгоритмів.